W tym roku konkurs miał nieco inną formułę niż dotychczas – w całości przeprowadzony został zdalnie.
Do Konkursu zgłosiło się 19 solistów i 4 zespoły.

Wszystkie nadesłane wykonania piosenek religijnych obejrzała Komisja Artystyczna, która przyznała następujące miejsca:

w kategorii wiekowej „przedszkola”
I miejsce  - Szymon Hajduk z Ochronki Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP Niepubliczne Przedszkole w Odporyszowie
II miejsce – Gabriela Wódka z Pasieki Otfinowskiej
III miejsce – Alan Kłusek z Publicznego Przedszkola w Żabnie

w kategorii wiekowej „kl. I - III”
I miejsce  - Maria Sobczak ze Szkoły Podstawowej w Żabnie
II miejsce – Ewa Migdał z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach
III miejsce – Zofia Hajduk ze Szkoły Podstawowej w Sieradzy
Wyróżnienie – Zuzanna Wódka z Pasieki Otfinowskiej

w kategorii wiekowej „kl. IV - VI”
I miejsce  - Julia Gdowska z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach
II miejsce – Aleksandra Kołodziejczyk ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

w kategorii wiekowej „kl. VII - VIII”
I miejsce  - Łukasz Kozioł z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół i Przedszkola w Niecieczy
II miejsce – Nikodem Liro z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół i Przedszkola w Niecieczy

Wśród zespołów nagrodzono:

w kategorii „ przedszkola”

I miejsce – Zespół z Niepublicznego Przedszkola w Pasiece Otfinowskiej
II miejsce – Zespół „Ilkowickie Słowiki” z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola  w Ilkowicach
III miejsce – Zespół „Ziarenka nadziei” z Niepublicznego Przedszkola w Pasiece Otfinowskiej

w kategorii „ szkoły podstawowe”
Wyróżnienie – Zespół „Razem” z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach.

W tym roku możliwość oceny wykonawców miała także szeroka rzesza internetowej publiczności. Za pośrednictwem Facebooka GCK można było oddawać głosy na swoich ulubionych wykonawców. W konkursie na Nagrodę Publiczności oddano łącznie 3804 głosy.

Najwięcej głosów i Nagrody Publiczności otrzymali:

I Nagroda Publiczności - Łukasz Kozioł

II Nagroda Publiczności - Nikodem Liro

III Nagroda Publiczności – Julia Gdowska

IV Nagroda Publiczności – Ewa Migdał.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.
Wszystkich, zarówno laureatów, jak i tych, którzy nie zdobyli nagród, ale brali udział w Konkursie zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów. Nagrody będzie można odbierać od jutra, tj. od środy 18 listopada do 30 listopada br. włącznie,  od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.