Chcesz przeżyć niezwykłą przygodę?

Zbierz przyjaciół, stwórzcie drużynę i zmierzcie się z niezwykłymi zadaniami związanymi z Żabnem, jego tajemnicami, historią i legendami!

Zarejestruj się w Grze i wygraj wspaniałe nagrody!

Startujemy w niedzielę, 4 sierpnia 2013, o 17:00. Zbiórka przed sceną Dni Żabna.

Wydarzenie toczyć się będzie w konwencji, coraz bardziej popularnych w Polsce, gier miejskich. To doskonały sposób spędzania wolnego czasu. Świetna zabawa dla dużych i tych trochę mniejszych. Planszę do gry stanowi obszar miasta lub jego fragment. Uczestnicy rozwiązując postawione przed nimi zadania, poznają historię, architekturę

i legendy Żabna.  Mnóstwo zagadek, łamigłówek, niezwykłych postaci i miejsc. Oczywiście ważnym elementem gry jest rywalizacja.

Tajemniczość, momentami dreszczyk emocji, ale też dużo zadań sprawnościowych. Uczestnicy zmierzą się z kilkoma konkurencjami wymagającymi nie tylko wysiłku intelektu, ale też mięsni.

Organizatorem zabawy jest Al.Capone - Specjaliści od dobrej zabawy.

Kto może brać udział w Grze?

W zasadzie każdy. Wiek nie jest żadnym ograniczeniem. Jedynym warunkiem koniecznym do rozpoczęcia Gry, jest to, by w każdym zespole znalazła się przynajmniej jedna pełnoletnia osoba, która sprawować będzie opiekę nad nieletnimi zawodnikami swojej drużyny. Zachęcamy rodziców, by zabrali swe pociechy i bawili się wspólnie poznając swe miasto, jego historię, legendy oraz teraźniejszość.

Do udziału w Grze zaprosimy 15 drużyn, składających się z trzech lub czterech Zawodników, które jako pierwsze zarejestrują się w Grze.

Jak zarejestrować się w Grze?

Procedura rejestracji jest bardzo prosta. Począwszy od 15:00 w sobotę, 3 sierpnia, aż do 16:45 w niedzielę, zbierać będziemy Wasze zgłoszenia w namiocie tuż przy scenie, na której toczyć się będą wydarzenia związane z Dniami Żabna. Każda Drużyna otrzyma Regulamin Gry Miejskiej, co równoznaczne jest z jego akceptacją.

Szczegółowe informacje będą przekazywane sukcesywnie przez Prowadzących imprezę.

Kto ma szansę na zgarnięcie całej puli?

Każdy zespół, który prawidłowo zinterpretuje wszystkie wskazówki, poradzi sobie

z zadaniami sprawnościowymi i dotrze do zadania finałowego oraz skutecznie się z nim upora jako pierwszy. Oczywiście, zwłaszcza na ostatnim etapie Gry, obowiązuje zasada: „kto pierwszy ten lepszy”. Wygra tylko jeden zespół, a nagrody są naprawdę atrakcyjne.

Organizatorzy nie wykluczają nagród pocieszenia…

Serdecznie zapraszamy do udziału w Grze „Kumasz Żabno?”!

Regulamin Gry Miejskiej "Kumasz Żabno" do pobrania