Stowarzyszenie Psychologii, Edukacji i Rozwoju Osobistego „Kropla Słońca” zaprasza na Drugi Tarnowski Festiwal Psychologii i Rozwoju Osobistego!

Ideą Festiwalu jest w przystępnej i atrakcyjnej formie promować rozwój osobisty i zawodowy, propagować w jaki sposób korzystać ze zdobyczy psychologii, psychoterapii, logopedii i pedagogiki, by zwiększać jakość i zadowolenie z życia. Celem Festiwalu jest oswajać z psychologią, pokazać możliwość jej praktycznego stosowania w codziennym życiu: w pracy, w domu, w relacjach służbowych, prywatnych i rodzinnych. Festiwal ma być fuzją nauki z praktyką - wykładom towarzyszyć będą warsztaty, pokazujące możliwości praktycznego zastosowania teorii.

To już drugie takie wydarzenie w Tarnowie, ale mamy nadzieję, że nie ostatnie. Jednocześnie z wiosną Festiwal Psychologii wychodzi także w powiat tarnowski – ogromna część zajęć odbywać się będzie w Żabnie.

Zajęcia odbywać się będą na Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie, 3 tarnowskich przedszkolach, Gminnym Centrum Kultury i przedszkolu w Żabnie.

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach Festiwalu jest bezpłatny!

Komunikacja interpersonalna, asertywność, wychowanie bez przemocy, kobiecość, stres, wypalenie zawodowe, kreatywność, techniki pamięciowe, recyklingowe warsztaty plastyczne, spektakle i monodramy młodych artystów z tarnowskich szkół – to tylko niektóre z podejmowanych w czasie Festiwalu tematów.

Festiwal został objęty honorowym patronatem przez Prezydenta Miasta Tarnowa Ryszarda Ścigałę, Starostę Tarnowskiego Romana Łucarza, Burmistrza Żabna Stanisława Kusiora, Małopolską Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Tarnowie, patronatem medialnym przez Radio RDN Małopolska, Magazyn „Miasto i ludzie”, Nową Gazetę Żabnieńską.

Szczegółowe informacje nt. Festiwalu już wkrótce na stronie Stowarzyszenia: www.kroplaslonca.blogspot.com i www.facebook.com/SPEiRO.KS

PROGRAM DO POBRANIA