Patronat honorowy nad tym przedsięwzięciem sprawowali: Burmistrz Żabna – Stanisław Kusior oraz Starosta Tarnowski – Roman Łucarz. Patronatem medialnym Konkurs objęli: Radio RDN Małopolska oraz Tygodnik „Gość Niedzielny”.

Jak to w przypadku konkursów bywa - młodych artystów musiał ktoś ocenić. Podjęła się tego zadania Komisja Artystyczna, która pracowała w składzie: Barbara Marcinkowska, Monika Kuta i Kamil Patulski. Poniżej prezentujemy wyniki ich pracy.

W kategorii solistów Jury przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

a)    w kategorii przedszkola:

I miejsce  - Ewa Migdał z Publicznego Przedszkola w Ilkowicach

b)    w kategorii szkoły podstawowe kl. I – III

I miejsce – Wiktoria Karwala ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

II miejsce – Wiktoria Mika z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół i Przedszkola w Niecieczy

III miejsce – Kamila Mrówka ze Szkoły Podstawowej w Żabnie oraz
III miejsce -  Amelia Liro ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

Wyróżnienie: Nikodem Liro z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół i Przedszkola w Niecieczy

c)    w kategorii szkoły podstawowe kl. IV - VI

I miejsce – Daria Nawój ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim

II miejsce – Zuzanna Mikulec ze Szkoły Podstawowej w Sieradzy

III miejsce – Mikołaj Lech ze Szkoły Podstawowej w Żabnie oraz
III miejsce – Kornelia Kłosowska ze szkoły Podstawowej w Żabnie

Wyróżnienie: Julia Załęska z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Niedomicach

d)    w kategorii szkoły gimnazjalne

I miejsce – Martyna Ogonowska z Publicznego Gimnazjum w Żabnie

II miejsce – Paulina Miękina z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół i Przedszkola w Niecieczy

III miejsce – Joanna Flis z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Niedomicach

Wśród nagrodzonych znaleźli się nie tylko soliści, ale także zespoły wokalne i wokalno – instrumentalne. Najlepiej w konkursie zaprezentowali się:

a)    w kategorii przedszkola

I miejsce – „Ich czworo” z Publicznego Przedszkola w Żabnie

II miejsce – „Pięciolinia” z Niepublicznego Przedszkola w Pasiece Otfinowskiej

b)   w kategorii szkoły podstawowe

I miejsce – „MAGAJ” z Zespoły Szkoły Podstawowej, Gimnazjum Publicznego i Przedszkola w Otfinowie

II miejsce – Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

III miejsce – Szkolny Zespół Wokalno – Instrumentalny z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół i Przedszkola w Niecieczy

Wyróżnienie: „Uśmieszki” ze Szkoły Podstawowej w Sieradzy

c)    w kategorii szkoły gimnazjalne

Wyróżnienie: Szkolny Zespół Wokalno – Instrumentalny z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół i Przedszkola w Niecieczy.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci także nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy.