Kombii, Krzysztof K.A.S.A. Kasowski i Studio Accantus to znani artyści, którzy wystąpili na tegorocznych Dniach Żabna.

Impreza zorganizowana przez Gminne Centrum Kultury pod patronatem Burmistrza Żabna przyciągnęła tłumy widzów. Na scenie przy hali sportowej zaprezentowali się także laureaci tegorocznego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej RECHOTek oraz zespół Non Troppo działający przy firmie Bruk-Bet w Niecieczy pod kierunkiem Jana Sanka.

Atrakcji w tym dniu nie brakowało. Były: pokazy taneczne Szkoły Tańca Latino w Żabnie, animacje dla dzieci i specjalna strefa zabaw dla nich, różnorodne stoiska, nie tylko handlowe i gastronomiczne, ale  i takie oferujące lokalne i rękodzielnicze produkty. Dużym zainteresowaniem cieszył się również wiatrakowiec, stoisko Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Tarnowie i Siemachy Spot Odporyszów.

Gminne Centrum Kultury w Żabnie serdecznie dziękuje za pomoc w przygotowaniu tegorocznych Dni Żabna: Zespołowi Szkół Ponadpodstawowych w Żabnie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Żabnie, Miejsko-Gminnemu Zakładowi Gospodarki Komunalnej, Gminnemu Przedsiębiorstwu Kanalizacyjnemu w Niedomicach, Galerii Żabno oraz Klubowi Sportowemu MLKS POLAN Żabno. Dziękujemy także za udostępnienie parkingów firmom: Groszek Żabno ul. Jagiełły,  Galeria Żabno i Biedronka.

 

FOTORELACJA NA FACEBOOK