Gminne Centrum Kultury w Żabnie wspólnie z Hufcem ZHP Tarnów i Namiestnikiem Harcerskim phm. Renatą Kawulą zapraszają do udziału w II Festiwalu Piosenki Harcerskiej im. płk. Harcmistrza Jerzego Pertkiewicza. W związku ze stanem pandemii Festiwal odbędzie się online.

 

 

 

Celem przedsięwzięcia jest promocja uzdolnionej muzycznie młodzieży, integracja i promocja harcerstwa w gminie Żabno i powiecie tarnowskim oraz promowanie piosenki harcerskiej.

W Konkursie mogą wziąć udział soliści będący członkami drużyn harcerskich z terenu powiatu tarnowskiego, miasta Tarnów, a także zaproszone drużyny z Chorągwi  Krakowskiej. W Festiwalu mogą wziąć udział także soliści ze szkół z terenu gminy Żabno, w których nie ma drużyny harcerskiej.

Warunkiem udziału w Festiwalu jest przesłanie na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nagrania lub linku do nagrania video zgłoszonej prezentacji wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia. Zgłoszenie można przesłać także mailem na adres druhny Renaty Kawuli Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nagranie należy przesłać do dnia 22 stycznia 2021 r. do godz. 15.00. 

Zadaniem festiwalowym będzie wykonanie piosenki harcerskiej z listy ogłoszonej przez Organizatorów.

Nadesłane przez uczestników nagrania oceni powołana przez Organizatorów Komisja Artystyczna. Komisja wybierze laureatów Festiwalu, przyzna miejsca i nagrody. 

Ogłoszenie wyników nastąpi do 14 lutego 2021 r. na stronie internetowej www.ck.zabno.pl. Tam też podana zostanie informacja o terminie i sposobie odbioru nagród. 

Patronat honorowy nad II Festiwalem Piosenki Harcerskiej im. płk. Harcmistrza Jerzego Pertkiewicza objęli: Burmistrz Żabna, Starosta Tarnowski oraz Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Krakowie.

Szczegółowe zasady Festiwalu i warunki udziału w nim zawiera Regulamin.

 

REGULAMIN - do pobrania

KARTA ZGŁOSZEŃ - do pobrania

ZAŁĄCZNIK - do pobrania