Gminne Centrum Kultury w Żabnie przygotowało wakacyjny konkurs fotograficzny pod hasłem „Zoom na Żabno”.

W konkursie udział wziąć może każdy, a jedynym warunkiem jest wykonanie zdjęcia na terenie gminy Żabno. Cały konkurs rozegra się na facebookowym profilu Centrum Kultury, a wygra autor tego zdjęcia, które otrzyma najwięcej „lajków”.

Jak wziąć udział w konkursie? Bardzo prosto - wystarczy polubić profil Gminnego Centrum Kultury na Facebooku, a wykonane zdjęcie wraz z opisem i danymi autora przesłać do 13 sierpnia br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z przesłanych zdjęć Centrum Kultury utworzy specjalny album, w którym znajdą się konkursowe zdjęcia. Na zdjęcia będzie można głosować, czyli oddawać „lajki”, przez tydzień od 17 do 24 sierpnia 2020 r.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe, które wręczone zostaną laureatom 5 września podczas akcji Narodowego Czytania w Żabnie. O szczegółach laureaci powiadamiani będą indywidualnie.

Więcej informacji zawiera Regulamin Konkursu.

REGULAMIN KONKURSU - do pobrania

Zachęcamy do udziału…