Informujemy, że rozstrzygnięte zostały konkursy plastyczne zorganizowane przez Gminne Centrum Kultury w Żabnie we współpracy z  Zarządem Oddziału Gminnego Związku OSP RP Żabno.

 

Były to konkursy:

- „Kiedy dzwonię po straż pożarną” dla uczniów klas I – III,

- „Nie wypalaj suchych traw” dla klas IV – VI

- „Strażak w akcji” dla klas VII i VIII.

 

Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych konkursów. Zarówno laureatów, jak i wszystkich, którzy brali udział w konkursie zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 18:00 w Dziale Organizacji Imprez Gminnego Centrum Kultury w Żabnie.

 

A tak prezentuje się lista laureatów:

 

w grupie wiekowej - klasy I:

Grand Prix -                       Kacper Moździerz ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

I miejsce             -              Aleksandra Guzik ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

II miejsce            -              Patryk Koźluk ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

III miejsce          -              Eryk Słupek ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

 

w grupie wiekowej - klasy II:

Grand Prix -                      Oskar Kania ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

I miejsce             -              Gabriela Biś ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

II miejsce            -              Błażej Panek ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

III miejsce          -              Maciej Muzyka ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

 

w grupie wiekowej - klasy III:

Grand Prix          -              Emilia Macko ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

I miejsce             -              Izabela Kowal ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim

II miejsce            -              Wiktor Szydłowski ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim

III miejsce          -              Laura Prisacaru – Cygan ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim

 

w grupie wiekowej - klasy IV:

Grand Prix          -              Natalia Madej z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

I miejsce             -              Igor Kiełbasa ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

 

w grupie wiekowej - klasy V:

Grand Prix -                       Maciej Kostrzewa ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach

I miejsce             -              Nikola Kostrzewa ze Szkoły Podstawowe w Niedomicach

II miejsce            -              Gabriela Bartoszek ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach

III miejsce          -              Amelia Kapturkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

 

w grupie wiekowej - klasy VI:

Grand Prix                       Zuzanna Patulska ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim

I miejsce             -              Jakub Rydzewski ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach         

II miejsce            -              Partycja Buwaj ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

III miejsce          -              Milena Bąk ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

 

w grupie wiekowej – klasy VII:

Grand Prix                       Izabela Markocińska ze Szkoły Podstawowej w  Bobrownikach Wielkich

I miejsce             -              Gabriela Parszcz ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

II miejsce            -              Jakub Frąc ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim

III miejsce          -              Emilia Michalska ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

 

w grupie wiekowej – klasy VIII:

Grand Prix          -              Aleksandra Nalepa ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim

 

W pracach komisji artystycznej udział wzięli:

Jan Szpilski – Prezes Zarządu Gminnego OSP w Żabnie

Kamila Ryba – instruktor plastyki w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie

Ewa Kwaśniak - plastyk

Magdalena Dziura – Kierownik Działu Organizacji Imprez Gminnego Centrum Kultury w Żabnie

 

Wszystkie doręczone na konkurs prace zostały przedstawione na wystawie, którą oglądać można w holu dolnym Gminnego Centrum Kultury w Żabnie.

Gratulujemy wszystkim i zapraszamy po odbiór nagród…