Z przyjemnością informujemy, że grupa teatralna AD Hoc z Żabna zajęła 3. miejsce w 7. Małopolskich Spotkaniach Teatrów Amatorskich POSIADY TEATRALNE na Orawie, które odbyły się w Jabłonce w dniach 8 - 10 marca 2019 r.

Zespół zaprezentował swój najnowszy spektakl „Ludzie i anioły” aut. Wiktora Szenderowicza w reż. Elżbiety Kijowskiej. Indywidualne wyróżnienie otrzymał też Paweł Węgiel za rolę Iwana Paszkina.

Serdecznie gratulujemy. Nagrodzony spektakl będziemy mogli też obejrzeć w Żabnie. Już w najbliższy piątek o godz. 18:00 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Żabnie odbędzie się premiera sztuki. Spektakl „Ludzie i anioły” będzie grany także 17 i 31 marca. Bilety do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury.

Zapraszamy…