Koncert tarnowskiej grupy MONK i zespołu wokalnego Cantabile, bezpłatne porady zdrowotne i zabiegi kosmetyczne, szeroki asortyment biżuterii i artykułów dekoracyjnych – te i inne atrakcje czekały na Panie, które 5 marca odwiedziły Gminne Centrum Kultury w Żabnie. Były także kwiaty i życzenia, które w imieniu męskiej części widowni złożył wszystkim Paniom Przewodniczący Rady Miejskiej w Żabnie – Krzysztof Lechowicz. Na zakończenie wieczoru na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek przygotowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Siedliszowic „U Tatara”.

Główną atrakcją wieczoru były koncerty. Przed żabnieńską publicznością zaprezentował się zespół wokalny Cantabile z Gminnego Centrum Kultury w Żabnie, który zaprezentował znane i lubiane piosenki o kobietach. Wybrzmiały m.in. „Brunetki, blondynki” czy „Być kobietą”.

Muzyczny bukiet dla Pań przygotował też tarnowski zespół MONK, który zachwycił licznie zgromadzoną publiczność. Panowie, tradycyjne dla swojej formacji – bez udziału instrumentów, wykonali szereg popularnych utworów muzycznych. Publiczność mogła wysłuchać m.in. kompilacji utworów Zbigniewa Wodeckiego czy Michaela Jacksona. Nie zabrakło klasyki muzyki popularnej i muzyki filmowej. Zespół łatwo nawiązał też współpracę z publicznością, czego efektem było wspólne śpiewanie…

Pełen atrakcji wieczór nie mógł by się odbyć bez pomocy sponsorów, instytucji i osób prywatnych, które pomogły w organizacji Dnia Kobiet. A były to:

- Kwiaciarnia „Kolorowe klimaty” z Galerii Żabno - Pani Teresa Marszalik

-  Galeria Żabno – Pan Jerzy Gleń - Dyrektor

- „K&T Fashion” Sp. z o.o. - Państwo Katarzyna i Tomasz Wołek

- Stowarzyszenia Siemacha SPOT Odporyszów

- Com – Com Zone Odporyszów

- Naturhouse Dąbrowa Tarnowska

- Studio Kosmetyczno – Artystyczne Motylecek Art. - Pani Barbara Lichorobiec

- Avon Cosmetorium - Pani Sylwia Kosieniak

- Kosmetyka - Pani Gabriela Klimczak

- „Finezja” - Pani Klaudia Węc

- Pani Justyna Lechowicz i Wanda Wójcik  - stoisko z ręcznie wykonaną biżuterię

- Pani Elżbieta Łabędź – stoisko z kosmetykami i suplementami

- Pani Małgorzata Jewiarz – stoisko z kosmetykami.

Serdecznie dziękujemy…