Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Burmistrz Żabna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie serdecznie zapraszają na koncert zespołu MONK, który odbędzie się 5 marca o godz. 18:00 w sali widowiskowej  GCK.

Zespół jest nietypową formacją muzyczną – mimo, iż mówi się o nich, że dobrze „grają” – nie używają instrumentów. W programie przewidziano także występ zespołu wokalnego CANTABILE działającego przy Centrum Kultury w Żabnie.

Na wszystkich, zarówno Panie, jak i Panów, którzy odwiedzą w tym dniu Gminne Centrum Kultury czekają niespodzianki. Od godz. 17:30 w holu będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami w kosmetologii, uzyskać pomoc w walce ze zbędnymi kilogramami, poznać zasady prawidłowego żywienia, uzyskać poradę lub umówić się z dietetykiem. Będzie można także zakupić drobne upominki i artykuły dekoracyjne oraz kosmetyki. Swoje stoiska przygotują: Avon Cosmetorium Sylwia Kosieniak, Naturhouse Dąbrowa Tarnowska, Siemacha SPOT Odporyszów, Come – Come Zone Odporyszów, Motylecek – Art Studio Kosmetyczno – Artystyczne Barbara Lichorobiec, Kosmetyka Gabriela Klimczak i "Finezja" Klaudia Węc.

Serdecznie zapraszamy…