Zapraszamy do udziału w IX Gminnym Konkursie Piosenki Religijnej „Ewangelia w piosence”, który odbędzie się 23 października  2019 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury.

Podstawowym celem konkursu jest konfrontacja dorobku muzycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów oraz solistów, a także popularyzacja wartościowych treści muzycznych i sacrum w pieśniach.Konkurs adresowany jest do solistów, zespołów wokalnych, wokalno -instrumentalnych oraz chórów działających w przedszkolach, szkołach podstawowych oraz parafiach na terenie gminy Żabno. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do dnia 16 października br. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie, ul. Jagiełły 16, 33-240 Żabno. Uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy nagrody rzeczowe.

Karta zgłoszenia