Gminne Centrum Kultury w Żabnie zaprasza do udziału w X Gminnym Konkursie Piosenki Religijnej „Ewangelia w piosence”. Tegoroczny, jubileuszowy konkurs będzie miał nieco inną formułę niż konkursy wokalne organizowane do tej pory. Cały konkurs odbędzie się online.

Filmiki z nagranym wykonaniem piosenki należy przesłać na adres mailowy Centrum Kultury w Żabnie. Powołana przez Organizatora Komisja oceni nadesłane nagrania i na ich podstawie przyzna miejsca i nagrody. Dodatkowo każdy będzie mógł posłuchać i obejrzeć wszystkich wykonawców w Internecie. Mało tego – na swojego ulubionego wykonawcę będzie można oddać głos, „lajkując” go na Facebooku GCK. Wykonawca z największą liczbą „lajków” otrzyma, niezależnie od werdyktu Komisji Artystycznej, Nagrodę publiczności.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w Konkursie Piosenki Religijnej zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi zasadami konkursu, które zawarte są w Regulaminie.

do pobrania karta zgłoszenia