Specjalnie dla najmłodszych koncert zagrają siostry Wajs. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią oraz zamknięte dla użytkowników domy kultury – koncert odbędzie się online. Będzie na żywo transmitowany z Miejskiego Centrum Kultury w Radłowie. Będzie można obejrzeć go na Facebooku GCK  - facebook.com/ckzabno/

 

Siostry - Agnieszka i Patrycja w najbliższą niedzielę 6 grudnia o godz. 17:00. zaśpiewają autorskie piosenki skomponowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Będzie to godzina dobrej zabawy, tańca z zakręconą stonogą oraz wesołych piosenek, które dzieci będą nucić długo po zakończonym koncercie. To muzyczne widowisko pełne uśmiechu i radości zachwyci wszystkich. Płyta „Siostry Wajs & Stonoga” została nominowana do nagród muzycznych Fryderyki w 2016 r. w kategorii „Muzyczny Debiut Roku”. 

 

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Książka i Muza” finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 4. edycji Budżetu Obywatelskiego. Realizatorem projektu  jest Radłowskie Forum Rozwoju. Patronat honorowy nad nim sprawują Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, Burmistrz Żabna Marta Herduś i Burmistrz Radłowa Zbigniew Mączka. Projekt realizowany jest na terenie 2. gmin subregionu tarnowskiego, a partnerami w jego realizacji są: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie.