Już od dzisiaj na Facebooku GCK można głosować na swojego ulubionego wykonawcę. Głosowanie potrwa do 13 listopada. Do tego czasu też Komisja powołana przez organizatora obejrzy i oceni wszystkich wykonawców oraz przyzna miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych. 

 

W tym roku do Konkursu Piosenki Religijnej zgłosiło się 19 solistów i 4 zespoły. Zadaniem konkursowym było zrealizowanie w warunkach domowych nagrania, na którym uczestnik wykonuje wybraną przez siebie piosenkę z szerokiego repertuaru piosenek religijnych. 

 

Wyniki konkursu i głosowania na „Nagrodę publiczności” zamieszczone zostaną 17 listopada 2020 r. na stronie internetowej Organizatora www.ck.zabno.pl.

 

Uczestnicy Konkursu o terminie i sposobie wręczenia nagród zostaną poinformowani za pośrednictwem adresów mailowych, z których przysłano zgłoszenie. Informacja ta będzie także podana do wiadomości publicznej za pośrednictwem strony internetowej Organizatora www.ck.zabno.pl z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

Wszystkie prezentacje uczestników X Gminnego Konkursu Piosenki Religijnej można obejrzeć na kanale You Tube Gminnego Centrum Kultury w Żabnie https://www.youtube.com/channel/UC4LZdNGhmduGvwOXtWyc7rQ/videos