W ramach zajęć uczestnicy będą projektować i wykonywać najprostsze, ale równocześnie bardzo wdzięczne w pracy z dziećmi lalki rękawiczkowe, papierowe i telewizyjne oraz poznawać sposoby ich animacji.

Warsztaty odbędą się w dniu 12 grudnia br. (wtorek) w godz.: 14.30 – 18:00 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.

Zajęcia poprowadzi Dagmara ŻABSKA - aktorka, pedagożka teatru, teatrolożka, szefowa artystyczna TEATRU FIGUR w Krakowie, wykładowca akademicki, absolwentka Akademii Praktyk Teatralnych Gardzienice, uczestniczka kursów w Figurentheater-Kolleg. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o przesłanie mailem karty zgłoszenia w terminie do 5 grudnia br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 35 zł. Powyższą kwotę należy wpłacić na konto MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu, Bank Pekao S.A. Oddział w Nowym Sączu 61 1240 4748 1111 0010 6015 1387 z dopiskiem „lalkowy teatr wyobraźni”.

Uczestnicy spotkania otrzymają stosowne certyfikaty.

Dodatkowych informacji udziela koordynator projektu: Ilona Stanaszek w tarnowskim Biurze Organizacyjnym MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu, tel. 14 626 07 61, 18 534 06 89, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KARTA ZGŁOSZENIA - do pobrania