Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci z przedszkoli i uczniów szkół podstawowych (kl. 0, kl. I-III, kl. IV-VI) z terenu gminy Żabno. Prace należy składać w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie, ul. Jagiełły 16 do 15 marca 2017 r., natomiast rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 23 marca 2017 r. w GCK w Żabnie w godzinach popołudniowych (dokładna godzina wręczenia nagród będzie umieszczona na stronach internetowych: www.biblioteka.zabno.pl oraz www.ck.zabno.pl).

Laureaci konkursu otrzymają nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Galę wręczenia nagród uświetni spektakl marionetkowy pt. „O rybaku i złotej rybce” w wykonaniu aktorów Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” z Kielc. Wszystkie prace będzie można obejrzeć na wystawie pokonkursowej.

Szczegóły w Regulaminie. Zapraszamy…

KARTA ZGŁOSZENIA