Tradycyjnie Panie seniorki osłodziły spotkanie własnoręcznie przygotowanymi przysmakami. Miłym akcentem popołudniowego spotkania były 95. urodziny długoletniego członka Związku – Pana Antoniego Wenca, któremu z tej okazji złożono moc życzeń wszelkiej pomyślności w zdrowiu i pogody ducha.

Zarząd Związku Emerytów serdecznie zaprasza seniorów z terenu Gminy Żabno do dołączenia do Klubu, który aktualnie liczy 80 osób. Spotkania odbywają się systematycznie – w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 16.00 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Członkowie Klubu seniora opłacają składkę roczną w wysokości 30, 00 zł. Dodatkowym przywilejem są dopłaty na przejazdy koleją. W okresie letnim Klub organizuje liczne wycieczki do urokliwych polskich miejscowości.

Dodatkowe informacje o działalności Klubu Seniora można uzyskać od Zarządu, który spotyka się w każdą środę w godz. od 9.00 do 11.00 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.