Dla WOŚP-u noworoczny koncert kolęd zagrała w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie Parafialna Orkiestra Dętą z Łęgu Tarnowskiego. W programie towarzyszącym 25. Finałowi znalazło się miejsce także na występ zespołu EWENEMENT działającego przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego im. Polskich Olimpijczyków w Niedomicach, który zachwycił słuchaczy nowymi aranżacjami tradycyjnych kolęd.

Nie zabrakło również aukcji przedmiotów przekazanych przez instytucje i osoby prywatne z terenu gminy i okolic. Z tegorocznej licytacji udało się uzyskać kwotę 4634 zł. W puszce zaś znalazła się kwota 580, 97 zł. Serdecznie dziękujemy za hojność wszystkim, którzy wsparli 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żabnie.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że Żabno organizuje zbiórkę do puszek w ramach WOŚP-u już od 19 lat. Sztab Orkiestry znajduje się w Publicznym Gimnazjum w Żabnie. Łączna kwota jaką zebrano w ciągu tych 19 lat wyniosła ponad 254 tysiące złotych.

W tym roku na terenie Gminy Żabno i w Biskupicach Radłowskich wolontariusze zebrali do puszek łącznie 20240,93 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i sponsorom za okazane wsparcie i hojność.