W związku z tym, Gminne Centrum Kultury, zwraca się z prośbą do firm i instytucji oraz osób prywatnych z terenu Gminy Żabno o włączenie się w tę szczytną akcję i nieodpłatne przekazanie przedmiotów, które mogłyby zostać zlicytowane podczas aukcji w dniu 11 stycznia 2015 r.  Jednocześnie zapraszamy i zachęcamy do udziału w samej licytacji – wydane w ten sposób pieniądze pomogą tym najbardziej potrzebującym, zarówno najmłodszym, jak i najstarszym.

W ramach 23. Finału WOŚP w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie zorganizowane zostaną występy artystyczne i koncerty. Gwiazdą wieczoru będzie grupa PRZYSTANEK MRÓWKOWIEC z Tarnowa. Odbędzie się także licytacja przedmiotów, z której dochód w całości przeznaczony zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.