Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 16 grudnia w sali widowiskowej GCK. Pamiątkowe dyplomy i nagrody wręczał laureatom Burmistrz Żabna – Stanisław Kusior, który dodajmy, objął Konkurs Plastyczny honorowym patronatem.
Komisja konkursowa w składzie: Maria Kaczmarczyk jako przewodnicząca, Teresa Kapa i Ewa Czarna, biorąc pod uwagę ogólny wyraz artystyczny, staranność i samodzielność wykonania oraz nawiązanie do tradycji świątecznej przyznała nagrody i wyróżnienia.

W kategorii kartka świąteczna (grupa wiekowa 3-5 lat) komisja przyznała:
I miejsce – Maciej Kostrzewa – Publiczne Przedszkole w Niedomicach
I miejsce – Julia Małek – Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej
II miejsce – Grzegorz Englart – Publiczne Przedszkole w Ilkowicach
III miejsce – Wojciech Dziura – Publiczne Przedszkole w Żabnie

Wyróżnienia otrzymali:
Mateusz Mikołajczyk – Publiczne Przedszkole w Ilkowicach
Jakub Wielbłąd – Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej
Krzysztof Puła – Przedszkole Niepubliczne Ochronka Św. Józefa w Otfinowie

 W grupie wiekowej 6-8 lat nagrody zdobyli:

I miejsce – Patrycja Sokołowska – Zespół Szkoły Podstawowej, Gimnazjum Publicznego i Przedszkola w Otfinowie
II miejsce – Emilia Klich – Publiczny Katolicki Zespół Szkół i Przedszkola w Niecieczy
III miejsce – Zuzanna Rzepka – Szkoła Podstawowa w Ilkowicach
Wyróżnienia otrzymali:
Joanna Baran – Zespół Szkoły Podstawowej, Gimnazjum Publicznego i Przedszkola w Otfinowie
Tomasz Górczak – Szkoła Podstawowa w Żabnie
Piotr Wrona – Publiczne Przedszkole w Ilkowicach

Wśród uczestników w wieku 9-10 lat nagrodzono:
I miejsce – Karolina Drąg – Szkoła Podstawowa w Sieradzy
II miejsce – Zofia Zych – Szkoła Podstawowa w Żabnie
III miejsce – Maria Klich – Publiczny Katolicki Zespół Szkół i Przedszkola w Niecieczy

W kategorii ozdoba choinkowa wśród najmłodszych uczestników konkursu komisja postanowiła przyznać:
I miejsce – Zuzanna Romanowska – Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej
I miejsce – Oliwia Długoń – Publiczne Przedszkole w Żabnie
II miejsce – Rafał Chłopek – Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim
III miejsce – Maciej Długoń – Publiczne Przedszkole w Żabnie

Wyróżnienia otrzymali:
Martyna Szewc – Publiczne Przedszkole w Ilkowicach
Łukasz Wnęk – Niepubliczne Przedszkole Ochronka Św. Józefa w Otfinowie
Laura Boryczka – Szkoła Podstawowa (oddział przedszkolny) w Sieradzy
Karol Solak – Niepubliczne Przedszkole Ochronka Św. Józefa w Otfinowie
Kamil Solak – Publiczne Przedszkole w Ilkowicach
Paweł Dobrowolski – Publiczne Przedszkole w Żabnie
Jakub Kieć – Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim
Sebastian Kania – Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej
Emilia Małek – Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim
Maciej Migała – Publiczne Przedszkole w Żabnie

Najładniejsze ozdoby choinkowe w kategorii wiekowej 6-8 lat komisja oceniła i przyznała następujące miejsca:
I miejsce – Hanna Ciećko – Szkoła Podstawowa w Żabnie
I miejsce – Fabio Prisacaru – Cygan – Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim
II miejsce – Gabriela Tarchała – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich
II miejsce – Igor Gryzło – Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim
II miejsce – Aleksandra Krzaczek – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Niedomicach
III miejsce – Bartłomiej Jasek – Publiczne Przedszkole w Niedomicach
III miejsce – Julia Wielgus – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie

Wyróżnienia otrzymali:
Zuzanna Starzec – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie
Łukasz Kozioł – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Niedomicach
Gabriel Pochroń – Szkoła Podstawowa w Sieradzy
Wiktoria Kaczówka – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Niedomicach
Nikola Nijaki – Szkoła Podstawowa w Żabnie
Wojciech Szuran – Zespół Szkoły Podstawowej, Gimnazjum Publicznego i Przedszkola w Otfinowie
Magdalena Smoleń – Publiczny Katolicki Zespół Szkół i Przedszkola w Niecieczy
Eryk Nawój – Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim
Hubert Król – Szkoła Podstawowa w Żabnie

W kategorii wiekowej 9-10 lat najładniejsze ozdoby choinkowe wykonali i miejsca zdobyli:
I miejsce – Julia Kiełbasa – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich
I miejsce – Maciej Cabaj – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Siedliszowicach
II miejsce – Piotr Mika – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Siedliszowicach
II miejsce – Paulina Stachura – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie
III miejsce – Martyna Bąk – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich
III miejsce – Mateusz Lebica – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Niedomicach
Wyróżnienie otrzymał: Kacper Mikuła ze Szkoła Podstawowa w Ilkowicach


Wszystkim nagrodzonym przyznano nagrody książkowe i dyplomy. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali także pamiątkowe dyplomy za udział oraz nagrody książkowe.
Na zakończenie uroczystego wręczenia nagród wszyscy uczestnicy obejrzeli bajkę o Św. Mikołaju.