Zespół swoim śpiewem i wesołością zaraził publiczność i sprawił, że wszystkie buzie były uśmiechnięte i radosne. Dzieci do wspólnego śpiewu i zabawy zachęcał sam dyrektor wydawnictwa „Promyczek” ks. Andrzej Mulka. Gościem premierowego pokazu był także ks. Zbigniew Szostak – kustosz Sanktuarium Błogosławionej Karoliny w Zabawie, inicjator przedsięwzięcia oraz ks. Prałat Antoni Mikrut, proboszcz żabnieński i ks. Antoni Augustyn z Łęgu Tarnowskiego. Nie zabrakło także władz samorządowych w osobach zastępcy burmistrza pana Zbigniewa Lustofina oraz pani Romany Baszczewskiej – skarbnika gminy.

Film „Błogosławiona Karolina Kózkówna” to jedna z opowieści zamieszczonych na trzeciej płycie serii „Aureola. Od Stanisława do Karola” wydanej przez Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej „Promyczek”. Jest to seria w której ukazują się książki i filmy o najbardziej znanych polskich świętych i błogosławionych. „Chcemy przekazać najistotniejsze informacje o świętych w atrakcyjny sposób” – tłumaczył dyrektor wydawnictwa „Promyczek” ks. Andrzej Mulka. Filmy z serii „Aureola” mają charakter widowiska teatralno-scenicznego. W każdym odcinku bierze udział zakonnik Nikodem, którego gra znakomity aktor Tadeusz Chudecki, oraz lalki: Piotruś i Karolinka oraz papuga Mądralka. Wszyscy wspólnie się bawią, a przy tej okazji zakonnik Nikodem opowiada dzieciom o świętych.

Wspomniana trzecia część serii przedstawia współczesnych świętych: św. Siostrę Faustynę, św. Jana Pawła II, bł. Karolinę Kózkównę i bł. ks. Jerzego Popiełuszko. Filmy zostały zrealizowane przy współpracy TVP Kraków. Książeczka wraz z płytą jest także dostępna w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie.