W Przeglądzie mogą prezentować się teatry lalkowe działające w instytucjach oświatowych (przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja), stowarzyszeniach teatralnych i instytucjach kultury z terenu województwa małopolskiego.

Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki ma na celu stworzenie młodym teatrom możliwości prezentacji własnych realizacji scenicznych, konfrontacji z innymi teatrami lalkowymi oraz inspirowanie poszukiwań repertuarowych i różnorodnych form inscenizacyjnych.

Przedstawienia teatralne oceniać będzie Komisja Artystyczna, która przyzna nagrody rzeczowe i finansowe oraz wytypuje teatr do udziału w Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Sączu. Zespoły teatralne oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: teatry dziecięce (do 10 lat) i teatry młodzieżowe (do16 lat). Czas trwania spektaklu od 20 do 35 min.

W załączeniu przedkładamy regulamin 30. Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych oraz kartę zgłoszenia zespołu, którą prosimy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 lutego 2015r. na adres: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ - Biuro Organizacyjne, 33-100 Tarnów, Rynek 16 tel./fax 14 626 0761 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Regulamin i kartę zgłoszenia można pobrać na stronie internetowej: www.mcksokol.pl oraz poniżej.

Dodatkowych informacji udziela koordynator Przeglądu Ilona Stanaszek, tel. /14/6260761.

Regulamin i karta zgłoszenia:

Regulamin - WORD

Karta zgłoszenia - WORD