Spotkania warsztatowe odbywać się będą w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie ul. Jagiełły 16 w następujących terminach:

- 5 listopada 2014 r. /środa/ godz. 10.00 - 14.00
Oddech i dźwięk w mówieniu.
Ćwiczenia relaksacyjne, ćwiczenia oddechowe z dźwiękiem, obrazy pracy z oddechem.
Metody odblokowywania napięć w ciele, świadomość ciała, otwieranie kanału fonacyjnego.

- 27 listopada 2014 r. /czwartek/ godz. 10.00 - 14.00
Uwalnianie ekspresji.
Analiza barier na jakie natrafia wykonawca stający przed publicznością.
Pobudzanie i sterowanie - podstawy wykorzystania emocji w wypowiedzi artystycznej.

- 9 grudnia 2014 r. /wtorek/ godz. 10.00 - 14.00
Drogowskazy interpretacji.
Co? Jak? Kiedy?
Ważne pytania na ścieżce rozwijania własnego talentu.

Warsztaty prowadzone będą w formie krótkich wykładów interaktywnych oraz ćwiczeń, a po ich zakończeniu uczniowie otrzymają dyplomy uczestnictwa w projekcie "zaufajcie słowu".

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona, max 15 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o przesłanie kart zgłoszenia do dnia 27 października br. Zgłoszenia przyjmujemy pocztą elektroniczną - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udzielają:
Marta Warias – dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Żabnie, tel.14 645 66 79
Ilona Stanaszek – koordynator projektu zaufajcie słowu, tel. 14 626 07 61

Uczestnicy proszeni są o wygodny strój i obuwie oraz przygotowanie propozycji tekstów - jeden wiersz i fragment prozy!

Zapraszamy!

KARTA ZGŁOSZENIA