Wśród zaproszonych gości znaleźli się sympatycy, wspierający od lat seniorów m.in. Burmistrz Żabna Stanisław Kusior i ks. Jacek Pająk.

Wspólnie przy dźwiękach muzyki na żywo bawiło się ponad 50 osób. Nie zabrakło śpiewów, tańców, toastów za zdrowie seniorów i rozmów przy suto zastawionych stołach.

Bal był okazją do podsumowania całorocznej działalności Klubu Seniora podziękowań skierowanych na ręce Pani Marty Gaik – szefowej klubu oraz oczywiście wspólnej zabawy. Wieczór upłynął w doskonałej atmosferze i miłym towarzystwie.

A tych seniorów, którzy nie należą do Związku, a chcieliby aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i kulturalnym miasta i gminy, spotykać się, rozmawiać i mile spędzać czas, a od czasu do czasu wyjechać na wycieczkę zarząd Związku Emerytów i Rencistów w Żabnie serdecznie zachęca do wstąpienia w szeregi Klubu Seniora.

Przypomnijmy, że Klub ma swoją siedzibę w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie, zaś jego biuro czynne jest w każdą środę w godz. od 9.00 do 11.00 w budynku Centrum Kultury przy ul. Jagiełły 16.