Nie ma się czemu dziwić, bo atrakcji nie brakowało. Na scenie od godz. 15.00 odbywały się występy artystyczne. Swoimi umiejętnościami pochwalili się najmłodsi mieszkańcy Niedomic – wychowankowie tamtejszego przedszkola, zaś uczniowie Zespołu Szkół – dali pokaz zdolności aktorskich, wystawiając z humorem spektakl „Żuraw i czapla”. Można było także posłuchać zespołu muzycznego z Niedomic działającego pod kierunkiem ks. Mariusza Muchy.

Były także zabawy i konkursy dla dzieci – w tym dniu przecież przypadało ich święto. Gościnnie, jako gwiazda wieczoru, na deskach w Niedomicach zagrał zespół 40% bluesa, który bawił publiczność zarówno znanymi przebojami, jak i swoimi autorskimi utworami muzycznymi.
Oprócz Stowarzyszenia współorganizatorami festynu byli: Gminne Centrum Kultury w Żabnie, Ochotnicza Straż Pożarna w Niedomicach i Środowiskowy Klub Sportowy w Niedomicach.