Ponadto uczczeni zostali okolicznościowi solenizanci i jubilaci. Wyjątkową jubilatka w tym dniu była Pani Zofia Czucha, która jest jedną z najstarszych członkiń Klubu (rocznik 1924). Pani Zofia, co zgodnie podkreślają wszyscy klubowicze, jest osobą niezwykle żywiołową i energiczną, wesołą i ciepłą. Pisze okolicznościowe utwory literackie i opowiada dowcipy. Cieszy się dobrym zdrowiem, a wpływ na to niewątpliwie mają regularne spotkania Klubu Seniora w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.

Przypomnijmy, że członkowie Klubu spotykają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie, zaś biuro czynne jest w każdą środę w godz. od 9.00 do 11.00 w budynku Centrum Kultury, ul. Jagiełły 16.

A kolejne spotkanie Związku Emerytów i Rencistów już 1 kwietnia. Zapraszamy serdecznie i w imieniu zarządu zapraszamy do wstąpienia w szeregi Klub Seniora w Żabnie. Mile widziane są wszystkie osoby chcące aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i kulturalnym miasta i gminy, spotykać się, rozmawiać i mile spędzać czas w doborowym towarzystwie, a od czasu do czasu wyjechać na wycieczkę.