W Przeglądzie mogą prezentować się  teatry lalkowe działające  w szkołach podstawowych, gimnazjach, domach i ośrodkach kultury oraz placówkach edukacyjno - wychowawczych z terenu województwa małopolskiego.

Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki ma na celu stworzenie młodym teatrom możliwości prezentacji własnych realizacji scenicznych, konfrontacji  z innymi teatrami lalkowymi, inspirowanie do poszukiwań repertuarowych oraz różnorodnych inscenizacji lalkowych.

Przedstawienia teatralne oceniać będzie Komisja Artystyczna, która przyzna nagrody rzeczowe i finansowe oraz nominuje teatr do udziału w Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK  w Nowym Sączu.

W załączeniu regulamin 29. Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych oraz karta zgłoszenia zespołu, którą proszę przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 marca 2014 r.. na adres: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ Biuro Organizacyjne, 33-100 Tarnów,  Rynek 16 tel./fax 14 626 0761 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela koordynator projektu  Ilona Stanaszek, tel. /14/ 6260761, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karta zgłoszenia