Była to już trzecia odsłona działalności Teatru AD HOC. Przypomnijmy, że Teatr wystawił już „Miłosne przypadki Czerwonego Kapturka” oraz „Igraszki z diabłem”, które także cieszyły się ogromną popularnością, zarówno wśród żabnieńskiej, jak i tarnowskiej publiczności.

Spektakl opowiada o grupie osób, które na skutek śnieżycy utknęły w pensjonacie o uroczej nazwie „Zabita dziura”. Ich odmienne osobowości, pozycje społeczne oraz wzajemne relacje i stosunki (sic!) powodują zabawne sytuacje i zaskakujące zwroty akcji, a wszystko to podporządkowane jest poszukiwaniom tajemniczego słoika z białym proszkiem.

W spektaklu wystąpili:

Paweł Węgiel

Monika Spinda

Adam Tomczyk

Katarzyna Smolik

Anna Chyc

Anna Szopińska – Lech

Henryka Ruchwa

Marcin Węgiel

Małgorzata Mazur

Robert Mazur

Teresa Seremet

Robert Grajdura

Maciej Domański

Ewa Korus

Spektakl „Zabita dziura” będzie grany w Żabnie także 22 i 23 lutego – niestety na te terminy nie ma już wolnych miejsc. Ci, którzy nie zdobyli biletów na spektakl informujemy, że sztukę będzie można zobaczyć jeszcze raz 8 marca. Teatr AD HOC wystąpi z okazji Dnia Kobiet. Bilety można odbierać w sekretariacie Centrum Kultury od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00.