Wszystkie trzy spektakle wystawione do tej pory na deskach Centrum Kultury cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Każdorazowo sala widowiskowa wypełniona była po brzegi. Tym bardziej miło nam poinformować, że czekają nas jeszcze dwie odsłony spektaklu "Zabita dziura". Odbędą się 8 i 9 marca br. Na dzień 8 marca nie ma już niestety biletów, a na 9 marca zapraszamy tych, którzy jeszcze nie mieli okazji spektaklu zobaczyć - w tym dniu wstęp na spektakl jest wolny.

Przypomnijmy, że spektakl opowiada o grupie osób, które na skutek śnieżycy utknęły w pensjonacie o uroczej nazwie „Zabita dziura”. Ich odmienne osobowości, pozycje społeczne oraz wzajemne relacje i stosunki (sic!) powodują zabawne sytuacje i zaskakujące zwroty akcji, a wszystko to podporządkowane jest poszukiwaniom tajemniczego słoika z białym proszkiem.

W spektaklu występują:

Paweł Węgiel